Pintselsabad käisid kinos

Pintselsabadel on viimane aasta lasteaias ja on veel hea võimalus koos oma lasteaia sõpradega teha palju põnevat ning samas ka harivat.
Meil oli lastega kokkulepe, et kui õpime kogu aasta tublisti, siis kevadel lõõgastuseks läheme veelkord kinno. Mõeldud, tehtud – lapsed on olnud kogu õppeaasta super tublid ning taas võtsime ette sõidu Lõunakeskuse Apollo kinno, vaatama animafilmi “Muumiad”.
Bussisõit sujus hästi ning filmi vaatamine samuti. Bussisõit on meie rühmas üks oodatuim sündmus, sest väga vähesed lapsed kasutavad igapäevaselt ühistransporti.

Kinos peeti kinni kokkulepitud reeglitest ja nauditi filmi vaatamist koos sõpradega. See oli meil teine kinokülastus ja seekord olid meie lapsed parimad kinokülastajad maailmas. Kõik nautisid filmi vaatamist, naersid kaasa, kuid samas, keegi ei rikkunud teiste külastajate kinoelamust, kõik oskasid super hästi käituda.
Varsti on ees lasteaia lõpetamine, kuid õnneks on sinna veel mitu kuud aega ja meil mahub sellesse aega veel palju huvitavaid õppekäike ja sündmusi.

Sellised hetked võiksid kesta igavesti!