Rohekrattide sügisene viljapuuralli Botaanikaaias!

Sügis on kohe käes ja aias on valminud viljad. Sel nädalal tutvusime Rohekrattidega erinevate aias kasvavate viljapuudega ning puuviljadega. Kõik lapsed olid näinud õuna- või pirnipuid, kuid keegi polnud oma silmaga näinud näit. aias kasvavaid virsikupuid. Mõeldud,tehtud – seadsime sammud Botaanikaaeda, et korraldada üks vahva viljapuuralli – põnev, milliseid huvitavaid viljapuid õnnestub leida?!
Käik õnnestus täielikult! Nägime nii viljapuid kui ka muud huvitavat. Botaanikaaeda liikudes õnnestus meil lehvitada raudteel liikuvale vedurile ja selle juhile, vastutasuks kostitati meid võimsa signaaliga. Lapsed oli õnnelikud 
Botaanikaaias leidsimegi esimesena kohe virsikupuu ja nägime ning katsusime ehedaid, puu otsas kasvanud virsikuid. Pärast õnnestus märgata veel mitut muud viljapuud, mille kohta saime rohkem teada puu juurde paigaldatud infotahvlitelt.
Tagasiteel lasteaeda möödusime ühest suurest õunapuuaiast, kus kasvas mitmeid õunapuid ja puu all oli meeletus koguses õunu, mida saime eemalt vaid imetleda.