Möödunud nädala toimetused

Pillikratid hoiavad end tervena ja avastavad ümbritsevat. ,,TERVES KEHAS TERVE VAIM”.

Tantsutupsud sel nädalal nautisid loodusimesid ja õues tegutsemist.

Musamikside nädal algas väga loominguliselt. Kui õues halb ilm, siis tuleb kodus midagi vahvat ette võtta – ehitasime kodustest vahenditest onni! Kui ilm järgmisel päeval ilusamaks läks – tuli ette võtta teekond koduümbrusesse. Lapsed otsisid loodusest erinevaid asju ja hiljem kujutasid maas looduslike vahenditega oma nime. Üks päev oli tantsuteema – terve pere lõi tantsu. Nädala lõpus õppisid lapsed Eelika tehtud video järgi matemaatikat ja nädal lõppes ilusa ilmaga loodust nautides ja endale meeldivaid asju tehes.

Taibud sai sellel nädalal palju erinevaid teadmisi liblikate kohta ja kuulasid vahvat raamatut “Väike lohe Kookospähkel ja võimas võlur” Ingo Siegner. Lisaks sellele pildistati üles vahvaid õuetegevusi.

Rohekratid hooldasid oma taimi.

Jutulinnud. Lisaks ussikeste otsimisele, meeldib Jutulindudele ka kokandus ja nagu näha on nad parajad maiasmokad. Vanasõnad: “Tühi kott ei seisa püsti” ja “Ise tehtud, hästi tehtud”.

Kukerpallidel oli sel nädalal tervisenädal. Õpetaja Natalja aga koostas ja valmistas lastele uusi arendavaid mänge.

Vandersellid. Juba teist nädalat järjest oli Vandersellidel võimalus lahendada just spetsiaalselt neile koostatud bingomängu. Seekord keskendus bingo erinevatele tähtedele ning nende leidmisele sõnas. Samuti vaatlevad Vandersellid läbi oma blogi jätkuvalt Räpina Aianduskooli projektist saadud herneid. Juba õige pea on herned valmis, et nendega ise maiustada.

Meistermummide rühma lapsed kordasid sellel nädalal kella – täis- ja pooltunnid. Lapsed meisterdasid, joonistasid või maalisid kella. Osutid tuli paigutada oma sünniaja järgi. Kella alla kirjutasid lapsed oma sünnikuu-, päeva- ja aasta. Huvilistel oli võimalus täita erinevaid töölehti kella, ristsõna ja sudoku kohta.

Keelesaksade nädala väljakutseks oli rütmimäng “Lähme matkama”.

Lisaks sai Kannikese õueala sellel nädalal värskenduskuuri, korrastati atraktioone ja õuemänguasjade kuure.