Lõbusat suve, armsad Kannikesed!

NÜÜD ON AEG PUHATA JA MÄNGIDA MEIL KÕIGIL!

Kunstiõpetaja Seidi soovib lastele mõnusat suve. Rannamõnusid nautides looge liivale vahvaid pilte, rannakarpidest ning kividest ehitage toredaid ja uhkeid losse ja figuure. Ärge unustage, et väikeste laste töö on olla loov ja oma fantaasiat lendu lasta!

Liikumisõpetaja Kaidi soovid lastele. Loodan, et Teie suvi on täis seiklusi ja rõõme. Mängige palli, rallitage ratastega, ujuge kalade ja  konnadega võidu, turnige mänguväljakutel ning ronige seiklusparkides. Jookske nii palju kui võimalik paljajalu ja tunnetage muru pehmust, liiva karedust ja kivide tugevust. Mõnusat ja aktiivset suve kõigile!“

Logopeed Liis soovib lastele seiklusterohket suve. Puhuge seebimulle, tuuleveskeid ja limpsige tervislikke mahlapulke. Mängige põnevaid sõnaseletusmänge (Alias), sõnaketimänge (nt. sõna viimase häälikuga järgmise sõna leidmine: loomad, linnud, autod, lilled jne). Kirjutage liivale tähti ja joonistage vahvaid kujundeid. Kuulake lõkke ääres vanaemade/vanaisade jutustatud lugusid ja muinasjutte, avastage uusi lasteraamatuid ning koguge vahvaid suvemälestusi.

Muusikaõpetaja Siim soovib nii suurtele kui väikestele Kannikestele mõnusat suvepuhkust ja kuulake ikka head eestimaist muusikat. Kohtume taas sügisel!