Kannikesed Haridusfestivalil

Täna algas Haridusfestival 2020. Sellel aastal on festival kolinud täielikult digiformaati ning on jälgitav Zoomi kaudu või Facebook live vahendusel ürituse Facebooki lehel.
Ka Sina saad fetivalil osaleda vaid mõne klikiga. Vali huvipakkuv ettekanne siin: https://haridusfestival.tartu.ee/pohiprogramm/?

Kannikese lasteaed on esindatud homme, 22.10 lausa kolme töötoaga:

kl 10.00 Kannikese blogijad: innovaatilised ideed läbi kaasaegsete õppevõimaluste.
Õpitoas tutvustatakse innovatiivseid ideid, mida lõimida igapäeva õppetegevustes nii lasteaias kui ka koolis.
Õpituba viivad läbi Tartu Lasteaed Kannike õpetajad Kertu Abras ja Helena Falilejev.

kl 11.00 Distantsõpe Tartu Lasteaed Kannikese moodi.
Meie töötoast saab julgustust ja ideesid, kuidas lahendada distantsõpet lasteaedades. Toome näiteid elust enesest ja võimalikest lahendustest, mida kasutasime, et toetada lapsi ning lapsevanemaid kodudes. Peame oluliseks päris näiteid ja ausaid arvamusi. Kogu info edastame nii rühmaõpetajate, muusikaõpetaja ja liikumisõpetaja ning tugispetsialistide vaatenurgast. Eelkõige on tegemist praktiliste näidete ning soovitustega.
Õpituba viivad läbi Tartu Lasteaed Kannike õpetajad  Helerin Traat, Helen Enno, Kadri Lipp, Liis Simpson, Liis Lättemäe ja Meril Kilk.

kl 13.00 töötuba HOIAME! Huumor aitab igal ajal.
Kannikese meeskonna meeleolu hoidmine eriolukorra ajal. Võtteid ja mõtteid, kuidas hoida meeskonda ühtsena kodukontorites. Huumor aitab igal ajal.  Nali ja naer hoiab tervise korras!
Õpituba viivad läbi tartu Lasteaed Kannikese õppealajuhataja Helina Muruaas ja direktor Ülle Västrik.

Head vaatamist!