Etendus “Jussikese seitse sõpra”

Kannikese lasteaed tähistas sellel aastal suurelt rahvusvahelist teatripäeva – 27.03.2024. Selle puhul toodi lasteaia lavale etendus “Jussikese seitse sõpra” Ja mis kõige vahvam, näitlejateks olid lapsevanemad. See oli meie kõikide suur saladus last eest, mida hoiti kuni etendus alguseni. Need hetked olid kõik nii armsad, laste imestunud silmad ja armsad siirad emotsioonid ja vastu uhked lapsevanemad, natuke ka hirmul, kuidas kõik läheb. Muidugi läks kõik imeliselt, kõik oli nii kuis vaja. Suured ovatsioonid, lilled ja kingitused ka näitlejatele pärast. Lapsevanemad nautisid siiralt etenduse tegemist – kõiki laule ja tantse mida nad olid viie nädala jooksul õppinud. Lapsevanemaid oli kokku kaasa tegemas 19, vähemalt üks igast rühmast, mõnest ka rohkem. 

Etenduse lava küpseks aitasid teha muusikaõpetaja Siim, Tantsutupsude rühma õpetaja Piret, kunstiringiõpetaja Seidi ja tantsud lõi endine õpetaja Nele nüüdne lapsevanem. Kõik need kolmapäevad koos käies oli vahva ja lõbus. Täname teid kallid emmed ja issid kes võtsite vaevaks lastele pakkuda selline üllatus!

Vot see on KOOSTÖÖ lastevanematega!

Ega sellega veel päev lõppenud, peale teatrid said kõik minna kohvikusse. Ja mitte tavalisse – igal rühmal oli sõprusrühm kellele tehti kohvikut, nii oli üllatus suurem. Vahva oli nautida küpsisetorti teises rühmas ja pärast veel natuke mängida seal. 

Meil oli tõeline rahvusvaheline teatripäev!!!