Oktoobrikuu tegemised

Kogu Kannikese pere pidas vahvat Rahvusvahelist Muusikapäeva koos reisides Muusikamaale, kus Muusikahaldjas tutvustas erinevaid pille, erinevaid muusikastiile koos oma abilistega. Sai vaadata ja kuulata suurelt ekraanilt erinevaid muusikapalu ja esinejaid. Olid kohal ka vahvad pillid viiul, väikekannel flööt, trummid.

Oktoober oli lasteaias ka õues õppimise kuu. Ilm oli ka meie tegemiste poolt. Lapsed ja õpetajad said oma plaanid kõik teoksteha. Seigeldi, avastati, loeti, kirjutati tähti, otsiti aaret, sahistati lehtedes ja kuulati sügise hääli ja palju muud veel ka.

Õpetajad olid ka toimekad. Oli ju õpetajatepäev ja õpetajad käisid uurimas Meenikuno raba.

Käidi Tallinna Tammetõru lasteaias vaatamas kuidas pealinnas elatakse ja lapsi kasvatatakse, samuti käisid Tallinna Tammetõru lasteaia õpetajad vaatamas kuidas Tartu Kannikese lasteaias elataks. Oli tore jagada oma teadmisi, mõtteid.

Tallinnas põikasime ka Tallinna loomaaeda. Sealt saime vahva mõtte järgmisel aastal koos laste ja lastevanematega kasvatada ja koguda kõrvitsaid elevantidele.

Koostöös Tartu Ristikheina ja Tartu Rukkilille lasteaiaga osaleti projektis, kus oli võimalus külastada Tallinna Käo Päevakeskust ja SOS Keila Lasteküla. Õpetajad jagasid kogemusi ja õpimeetodeid.

NB! Oktoobris tehti ka vahvaid unistuste õuealade makette – nii koos peredgea kui rühmades. Pildid üleval galeriis!!!!